На залиха во главен магацин

3Д Ќебе Лав – Kikka Boo

990.00ден

Опис

Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе. Удобноста треба да биде луксуз, особено за мало дете. Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност – само најдоброто е доволно за вашите најмили. Практично пакување во кутија идеална за подарок. Материјал 100% полиестер. Димензија на производот: 75×100 cm. Димензија на пакувањето: 15x22x13 cm.