Нема на залиха

Анатомско Столче За Во Када Primi Grey – Chipolino

1,110.00ден

Нема на залиха

SKU: PZKPR0211GY Категории ,

Опис

Овој производ е погоден за новороденчиња и деца до 6 месеци, кои не можат да седат без помош;
Изработени од нетоксични, безбедни материјали;
Ергономска форма;
Специјалниот дизајн на подлогата овозможува водата брзо да се исцеди, што овозможува брзо сушење.