На залиха во главен магацин

Анатомско столче за во кадичка Мечиња Бело – Maltex

490.00ден

SKU: 206060 Категории ,

Опис

Анатомскиот дел го олеснува капењето и безбедно може да го капе само еден родител, бидејки испакнатиот дел спречува лизгање на бебето. Може да се постави во рамна кадичка.
Произведен од нетоксични материјали во ЕУ.

Вие исто така би сакале…