На залиха во главен магацин

Анатомско столче за во кадичка со гума Мечиња Бело – Maltex

590.00ден

SKU: 194060 Категории ,

Опис

Столчето за кадичка на Maltex Baby е наменето за бебиња до 6 месечна возраст. Соодветно е дизајнирано и прилагодено на детската анатомија со што се обезбедува безбедна позиција на детето при капење. Анти лизгачката подлога обезбедува дополнителна заштита од лизгање.
Материјал: полипропилен
Димензии Д / Ш / В 48 cm / 24 cm / 19,5 cm

Вие исто така би сакале…