На залиха

Анатомско столче за во кадичка со гума Мечиња Сино – Maltex

450.00ден

SKU: 194036 Категории: ,

Опис

Столчето за кадичка на Maltex Baby е наменето за бебиња до 6 месечна возраст. Соодветно е дизајнирано и прилагодено на детската анатомија со што се обезбедува безбедна позиција на детето при капење. Анти лизгачката подлога обезбедува дополнителна заштита од лизгање.
Материјал: полипропилен
Димензии Д / Ш / В 48 cm / 24 cm / 19,5 cm

Може да ви се допаѓа и…