Нема на залиха

Бабушки – Sweet Cocoon – Janod

1,950.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217344177 Категорија:

Опис

Оваа игра од дрво е составена од 5 убави кукли во форма на птици кои се вклопуваат една во друга, како бабушки (матрјошки). Најголемата птица има убав, шарен клун. Оваа играчка исто така ќе биде и прекрасен украс за детска соба. Таа е дел од колекцијата Sweet Cocoon, со нежен опсег на бои, инспириран од актуелните трендови за нежно да ги придружува првите учења на вашето дете!
Димензии: 10 x 10 x 15,5 cm
Материјал: Дрво (цреша)
Препорачана возраст: 3-7 години

 

 

Може да ви се допаѓа и…