На попуст!
На залиха во главен магацин

Багер А918 – Lena

1,890.00ден

Опис

Багерот LENA® Liebherr A 918 е реална копија на оригиналното возило. Возилото долго 48 cm со робустен дизајн е погодно за игра во затворен простор и на отворено. Возилото со жолто-бела боја во модерен и детален дизајн е опремено со 6 мм галванизирани челични оски и нуди одлични функции за играње – на пример, телото на багерот може да се ротира за 360 степени, рачката на багерот е поделена на три дела и лесно може да се управува со помош на софистицирана функција на лост. Димензии без пакување: 48 x 17,5 x 28,5 cm. Погоден за деца од 3 години.

Може да ви се допаѓа и…