Нема на залиха

Barbie кошница за маркет – Dede

440.00ден

Нема на залиха

SKU: 01515 Категорија

Опис

Со Барби кошницата за маркет, девојките ќе можат да одат и на пикник со своите пријатели,ќе ја постават масата и ќе се забавуваат со своите пријатели. Тие ќе ги научат плодовите со играчките банана, грозје и морковот како и многу други што доаѓаат со сетот.
Возраст: 3+