На попуст!
На залиха во главен магацин

Базен 170 CM X 53 CM – Bestway

1,790.00ден

Опис

Базенот на надувување во интересни бои ќе му овозможи на вашето дете да се движи и да си игра во водата. Тој e дизајниран да ги поттикне децата да се движат и да се забавуваат на отворено. Благодарение на малите димензии е идеален за деца од 6 години. Лесно се надувува и издува, така што складирањето нема да биде проблем. Неговиот дизајн со три прстени го прави базенот посилен и поиздржлив.

 

– Димензии на базен 170 cm x 53 cm

– интересни бои со овошен мотив

– возраст од 6 години

– меко дно

– удобни ѕидови кои служат како потпирач за грб

– 3 прстени

 

Големина на пакувањето:

33 cm x 30 cm 8 cm