На попуст!
На залиха во главен магацин

Базен Розе 165 x 104 x 25 cm – Bestway

990.00ден

Опис

Димензии : 165 x 104 x 25 cm
Капацитет на вода: 102 литри
Издржлив ПВЦ
Содржина: 1  базен, 1 лепенка за поправка