На залиха во главен магацин

Бебешка играчка со животни – InfunBebe

1,490.00ден

Опис

Infunbebe Baby Animal Toy е забавна играчка која е идеална за развој на моторни вештини како што се координација рака-око, препознавање бои, препознавање на звук, умешност и меморија на обликот.
Оваа пластична и интересна играчка е изработена од најквалитетна пластика.
Играчката за бебиња и деца со животни е изработена од ПВЦ материјал.
Таа е многу практична и вашето дете може да ја носи каде и да одите.
Infunbebe Baby Animal Toy ќе биде омилена и најинтересна играчка на вашето дете!
Играчката има весела форма и боја која долго ќе го привлекува вниманието на вашето дете, без разлика дали сте дома или на пат.
Дизајнирана е за деца на возраст (12м+).
Лесно е пренослива и погодна за подароци.