На залиха во главен магацин

Чанта Лисицата Алис – Lilliputiens

990.00ден

Опис

Убава текстилна чантичка со изглед на лисица. Во неа може да ги ставите сите неопходни ситници, кога одите на прошетка или да се сретнете со другарите.
Со прилагодлив ремен.
Соодветна за возраст: 3 години+

Димензии: 20×16 cm.
Материјал: Памук и полиестер.
Одржување: Може да се пере во машина на 30°C.

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните! Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Може да ви се допаѓа и…