Нема на залиха

Детска чанта за пресоблекување на бебето – Janod

1,650.00ден

Нема на залиха

Опис

Дали вашите деца сакаат да се преправаат дека се мајка и тато, внимателно грижејќи се за бебето? Ако е така, тие ќе ја сакаат оваа торба за пресоблекување на бебето! Оваа играчка доаѓа со цела палета додатоци, вклучувајќи сè што на децата од две и повеќе години им е потребно за да се грижат за бебето: 1 лигавче, 1 пелена, 1 лажица, 1 четка, 1 мала тегла, 1 тубичка крем, 1 шише и 2 памукчиња. Без оглед дали го хранат бебето, го носат во тоалет или му ја менуваат пелената, со сигурност ќе се задржи вниманието на секое дете што сака да биде родител! Торбата има повеќе џебови и однатре и однадвор, и се преклопува за да се направи подлога за пресоблекување со многу простор за бебињата да ги стават своите кукли на фротирската крпа.Комплетот вклучува 8 додатоци. Оваа бела торба за пресоблекување со своите деликатни принтови погодна е за кукли од 36 до 42 см. Дрвени додатоци се сертифицирани од FSC® (направени со употреба на дрво од одржливо управувани шуми).

Куклата не е вклучена во сетот

Димензии: 20 x 9 x 12,5 cm

Материјал: Дрво, убава чанта со рачка од ткаенина за лесен транспорт

Возраст: 2- 6 години