На залиха во главен магацин

Детска Фотелја Змејот Џо – Lilliputiens

4,390.00ден

Опис

Прекрасна шарена и мека фотелја. Децата ќе уживаат додека ја користат за удобен одмор, или за читање книга.
Оваа фотелја е совршен додаток за секоја детска соба.
Димензии: 50 x 40 x 40 cm
Материјал: 100% полиестер (Внатрешност: 100% рециклиран полиестер)
Одржување: Да се чисти само површината.

Може да ви се допаѓа и…