На залиха во главен магацин

Детска Играчка 2 во 1 Автобус со Активности Син

2,990.00ден

Опис

Со овој забавен 2 во 1 автобус на децата никогаш нема да им биде досадно. Покрај тоа што можете да го возите автобусот тој потоа може да се претвори во вистински плеј центар со различни активности. Волан за возење на којшто можете да ги вклучите и трепкачите за лево и десно, свирка, механизми за вртење, менувач, клуч.
Соодветно за деца над 3 години.

Вие исто така би сакале…