На залиха во главен магацин

До Ре Ми Лулашка сина – Pilsan

1,950.00ден

SKU: 06118-1 Категории: ,

Опис

До Ре Ми Лулашка – сина

За возраст од 12 месеци
Димензии: W:33 L:47 H:58 Cm
Макс. Носивост 100 кг.
Должината на јажето е 160 см.
Систем за заклучување
Тестиранo јаже
Тестирана лулашка согласно сите стандарди за безбедност
Трајна и безбедна
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.