На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена играчка даска за сечење овошје Phoohi

790.00ден

Опис

Тип: Дрвена играчка за сечење
Материјал: МДФ + иверица + цврсто дрво
Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот: 20 x 14 x 5 цм
Големина на пакување: 21 x 14,5 x 9,5 цм
Возраст: 3Г+

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.