На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Еже – Phoohi

490.00ден

Опис

Сертификат: EN71/ASTM F963
Материјал: цврсто дрво + МДФ
Големина на производот: 12 x 6,5 x 11 цм
Возраст: 1Г+
Големина на пакување: 15 x 8 x 15 цм
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.