На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Фигури Воз – Phoohi

1,190.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот: 38 x 7,5 x 9,5 см
Возраст: 18м+
Тип:Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: це
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…