На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Кујна Delux – Phoohi

11,290.00ден

Опис

Големина на производот: 94,5 x 71,5 x 99 цм
Големина на пакување: 95 x 35 x 20 цм
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
Препорачана возраст: од 2 до 4 години
Тип: Комплет играчки за кујна
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…