На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Куќичка Beluxe Pink – Phoohi

10,990.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:113*34*123CM (со ограда)
Големина на пакување:91*41*20,5CM
Возраст: Возраст 3+
Материјал: дрво

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…