На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Пазли Броеви – Phoohi

470.00ден

Опис

Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот: 30 x 22 x 0,7 цм
Возраст: 3Г+
Големина на пакување: 32,5 x 25 x 39,5 цм
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
Материјал: дрво
Тип: едукативна играчка/ сложувалка

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.