На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Роденденска Торта – Phoohi

1,290.00ден

Опис

Препорачана возраст: 2 – 4 години
Големина на пакување: 16,5 * 16,5 * 9 цм
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Тип: Играчка за храна
Материјал: МДФ + цврсто дрво + иверица.

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…