Нема на залиха

Дрвена Играчка Со Спирала Жаба Тропик – Janod

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова е најслатката жаба во прашумата! Бебињата ќе се забавуваат со часови лизгајќи ги елементите по спиралната патека: пеперутки, топчиња и цвеќиња… Исто така, ова е едноставна играчка за склопување: жабата се составува од 2 дела!

Идеална е за деца на возраст од 1 година и понатаму. Играјќи со неа, тие ќе можат да ги развиваат своите фини моторни вештини и да се запознаат со боите.

Димензии: 11,3 x 9,1 x 17 cm

Направено од дрво од одржливо управувани шуми (со FSC® сертификат) и боја на база на вода.

Може да ви се допаѓа и…