На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сортер Форми Rainbow – Phoohi

990.00ден

Опис

Материјал: Иверица + МДФ + цврсто дрво
Големина на производот: 19 x 9,5 x 10 цм
Големина на пакување: 11,8 x 10 x 20,8 цм
Возраст: 1Г+
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…