Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Сортер Safari Jeep – Tooky Toy

1,850.00ден

Опис

Оригинална и забавна детска играчка инспирирана од приказната за луда сафари авантура. Комплетот вклучува дрвен сафари џип и разни животински фигури.
Џипот има три отвори во форма на жирафа, тигар и слон. Децата можат да ги вежбаат своите способности за координација и препознавање форми.
Исто така, го поддржува развојот на фината моторика и креативноста.
Погоден за деца над 24 месеци.
Големина: 26×16,5×17 cm
Големина на пакувањето: 27×17,5×17,5 cm

Вие исто така би сакале…