На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Табла со Две Лица – Moni Toys

2,790.00ден

Опис

Таблата за цртање е алатка за учење и игра во исто време!
Двостраната табла за цртање е опремена со две области: бела, која е магнетна и е обоена со маркер и црна, погодна за цртање со креда.
Дополнително, таблата има абакус, часовник и креди.
Стабилната и силна основа од дрво ќе гарантира долга и сигурна употреба на производот.
Димензии: 50×56.6×115 см

Вие исто така би сакале…