Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Табла за Цртање – Tooky Toy

3,390.00ден

SKU: 2033 / 066TL113 Категории ,

Опис

Таблата има пригоден послужавник за складирање, опција за цртање со маркер или креда, држач и можност за прилагодување на висината.
Комплетот вклучува и четири магнетни значки + сунѓер.
Погоден за деца над 3 години.
Големина: 55×50,5×118 cm
Големина на пакувањето: 56x6x82 cm

Вие исто така би сакале…