На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Табла За Игра Со Монистра – Phoohi

1,030.00ден

Опис

Материјал: иверица и цврсто дрво
Големина на производот: 22 x 22 x 4,5 цм
Големина на пакување:22,5 x 22,5 x 5,5 цм
Сертификат: EN71/ASTM F963
Тип: Други едукативни играчки
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
Препорачана возраст: од 2 до 4 години.

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…