Нема на залиха

Дрвена Играчка За Влечење Камелеон Тропик – Janod

1,260.00ден

Нема на залиха

Опис

Подготвени сте за прошетка во тропските предели? Со својот смешен изглед и меката опашка од филц, оваа дрвена играчка за рана возраст ќе го воодушеви целото семејство! Идеален за поттикнување на децата да се движат наоколу, овој сладок камелеон ќе им биде придружник додека ги прават првите чекори. Неговото еластично тело се бранува додека се движи, а очите се превртуваат!

Димензии: 26,5 x 7,2 x 11,5 cm

Направено од дрво од одржливо управувани шуми (со FSC® сертификат) и боја на база на вода.

Може да ви се допаѓа и…