На попуст!
На залиха

Дрвена кујна Мила – Moni Toys

5,510.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Дрвена кујна со садови за готвење – Мила
Кујната има шпорет што се отвора.
Располага со две рингли, мијалник, микробранова печка, полици и садови за готвење.

8.50 кг
59.5 x 30 x 93.5 см

Може да ви се допаѓа и…