Нема на залиха

Дрвена куќичка за кукли Синдарела – Moni toys

11,690.00ден

Нема на залиха

Опис

Дрвена куќа за кукли со мебел – Пепелашка.

Цврста дрвена конструкција.
15 додатоци во различни бои – мебел за куќата.
Куќичката е на 3 ката, со 4 соби, скали и тераса.

16.5 кг
82x30x126.5 см

Може да ви се допаѓа и…