На залиха

Дрвена Печка За Пица – Mony Toys

1,790.00ден

Опис

Нема дете кое не сака пица, нели?
Ќе биде уште подобро ако може само да ја подготви.
Подарете му на Вашето дете едно такво возбудливо искуство! Само нека ја испече својата пица на оваа специјална печка! Декорирано со печурки, салама и кашкавал, ова ќе биде најдобрата пица, без сомнение!
Кога вкусната пица е подготвена, децата можат да ја исечат на парчиња со тркалезниот нож вклучен во комплетот. Потоа можат да го споделат со своето семејство и пријателите.
Комплетот вклучува:
*дрвен шпорет со проѕирна врата;
*пица од 4 парчиња, кои се прицврстени едни со други;
*гарнир за пица, како парчиња домат, кромид, печурки, салама, пиперки;
*тркалезен нож за пица.

Може да ви се допаѓа и…