На залиха во главен магацин

Дрвена табла со бројки – Viga

1,390.00ден

Опис

Научете броење со оваа едукативна играчка на забавен начин. Изработено од висококвалитетно гумено дрво, бојадисано и печатено рачно. Вклучени се 55 дрвени прстени и 20 квадратни парчиња. Ја поттикнува креативноста и вештините за координација на рака-око.

 

Димензиите на производот се 41,5 x 13 x 7,5 сантиметри.