Нема на залиха

Држач За Чаша Easylife2 – Recaro

1,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 892704000 Категории ,

Опис

Идеална помош при патување на која никогаш не сте помислиле. Овој идеален држач за чаша, лесно може да се прикачи на рамката, со максимална издржливост до 500 мл. Може да остане поставен на рамката дури и кога ќе ја затворите.