Нема на залиха

Држач за корито – Baby Jem

1,330.00ден

Нема на залиха

SKU: 900171 Категории: ,

Опис

• Моментот кога мајките и татковците ги бањаат своите бебиња е единствен за многу родители но и морате да се наведнувате додека ги имате овие уникатни моменти што може да биде опасно за мајките кои штотуку се породиле предизвикувајќи болка во грбот. Ова е доволна причина да користите држач за корито при бањање на бебето. Држачот ви помага да го избањате бебето без да се наведнувате.
• Димензии на производот: 27 x 58 x 22 cm.