Нема на залиха

Дубак Chess 2 Во 1 Turquise – Cangaroo

5,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 066211212 Категории: ,

Опис

Дубакот Chess е погоден за деца над 6 месеци.
Исто така, се трансформира во проодувалка. Благодарение на неа, детето смело ќе ги направи првите чекори, а во исто време ќе ја развие својата координација и фината моторика. Производот има 3 позиции во висина, музички панел со забавни мелодии и светла. За безбедноста на детето се грижат широката основа, 5-те силиконски затворачи и иновативниот систем за прилагодување на брзината на задните тркала.
Лесно и компактно се преклопува и складира.
– Удобна торба за носење.