На залиха во главен магацин

Душек Беби Прајм 60 Х 120 – Per Bebe

3,690.00ден

SKU: 443 Категории: ,

Опис

Јадро:
– 40% зонски профилирана самовентилирачка пена, 60% полиуретанска пена Ц-30
Навлака:
– Бамбус платно
– Антибактериски/хипоалергенски третирана
– Памук со полиестер
– Со патент