Нема на залиха

Џампер За На Врата Bouncy – Kikka Boo

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 550427 Категории: ,

Опис

Прекрасен џампер со модерен дизајн што вашите најмили ќе го обожуваат.
• Oвој џампер за на врата е совршен за вашето малечко,така што ги подобрува моторните вештини и ја зајакнува нивната мускулатура на нозете за ползење и одење.
• Погодно за дечиња од 6+ месеци.
• Погодно максимално до 12 kg.
• Димензии на производот: 43x44x200 cm.