Купи!
На залиха во главен магацин

Еднорог Colourful Cuddles – Vtech

2,090.00ден

Опис

Vtech Colorful Cuddles Unicorn е симпатична, интерактивна, плишана и светлечка играчка со различна текстури која има музика, песни и фрази!
Претставете го новиот пријател на Вашето дете! Оваа слатка плишана играчка еднорог има светлечко копче на нејзиното меше кое кога ќе се притисне активира музика, песни и фрази кои помагаат во говорниот развој на детето.
Изработена од мек материјал во различни бои , пенлив рог, Vtech Colourful Cuddles Unicorn е идеален придружник на Вашето дете при спиење.

Димензии:13 цм * 19цм * 25цм
Вклучени се 2ААА батерии.
Наменето за новороденчиња и поголеми деца.