Нема на залиха

Едукативни Игри Мега Сет Cocomelon – Lisciani

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Научете да цртате со забавниот креативен сет на Кокомелон.
Сетот содржи голема сложувалка која ги сочинува главните ликови па детето лесно може да ги составува деловите и да ги сметне во вистинското место.
Содржи и помали сложувалки кои се составуваат една врз друга, зависно од големината на пазлите.
Во сетот исто така ќе најдете разни цртежи со вашите омилени ликови кои може да ги обоите благодарени на фломастери што се вклучени во сетот.
Соодветно за деца над 2 години.

Вие исто така би сакале…