Нема на залиха

Електрична пумпа за гради Leia – Kikka Boo

2,390.00ден

Нема на залиха

Опис

• Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
• Две функции на работа со 9 нивоа на вшмукување за прилагодување на потребите на мајката.
• „Нулта обратен проток“ дури и ако шишето со млеко случајно се преврти, млекото нема да се врати во главната единица за да предизвика оштетување на машината.
• Литиумска батерија со висок капацитет која може да се користи без адаптер за напојување, така што може да се користи насекаде.
• Екран на допир со LED дисплеј.
• Силиконска, поставена подлошка за лесно хранење насекаде.
• Голем капацитет за шише од 150мл.
• Димензии на производот: 23x9x9cm.
• Димензии на пакувањето: 28x19x10cm.