На попуст!
На залиха во главен магацин

Гардеробер Со Две Врати Derin – Ilknur Bebe

14,390.00ден

SKU: DER101 Категории: ,

Опис

Овој модел на гардобер, кој го дизајниравме специјално за мали простории, има модерен изглед со лакирани бели врати и порцелански рачки. Ги задоволува Вашите потреби за складирање со закачалка за облека, полици и широка фиока. Ќе ве придружува многу години бидејќи е изработен од високо квалитетни материјали.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 190 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)