На попуст!
На залиха

Гардеробер Со Две Врати Toskana – Ilknur Bebe

14,950.00ден

SKU: TOS101 Категории: ,

Опис

Зафаќа помалку простор, но собира многу работи! Со закачалка за облека, големи полици и фиоки, тој е идеален плакар, посебно за мали простории. Дизајниран со лакирана бела боја на природна основа.
Тоскана се издвојува со своите секогаш тренди детали.
Ширина: 85 см
Длабочина: 50 см
Висина: 190 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)