На попуст!
На залиха

Гардеробер Со Три Врати Sumela – Ilknur Bebe

23,350.00ден

SKU: SUM102 Категории: ,

Опис

Ширина: 155 см
Длабочина: 50 см
Висина: 215 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)