На залиха

Гимнастика Шеталка 3 Во 1 – Infantino

2,710.00ден

SKU: 313015 Категории: ,

Опис

3-во-1 гимнастика и проодувалка, три активност кои овозможуваат правилен раст
Како што растат бебињата, тие стануваат се посигурни се исправуваат, стојат или чекорат со оваа врвна проодувалка
Помага во развој на координација, рамнотежа и зајакнување на мускулатурата кај доенчиња
100% без БПА, без олово, без жива, без фталати
Сертифициран за безбедност во САД и ЕУ (ASTM & EN / CEN)