На залиха во главен магацин

Гитара Confetti Red – Janod

2,390.00ден

Опис

За возраст: 3-8 години
Димензии: 53.5 x 17.5 x 6 cm
Материјал: Дрво/Wood

Гитара со 6 метални жици.

“Confetti” е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.