На попуст!
На залиха

Глодалка Играчка Happy Hippo – Vtech

1,190.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Опис

Вклучува две текстурирани делови кои помагаат за смирување на болните непца.
Крцкави раце и мека кадифена глава и тело за тактилна стимулација.
Дизајнот ја прави оваа играчка Хипо лесна за држење и играње.
Притиснете го копчето за да чуете песни, фрази и мелодии!