На залиха

Глодалка слонче Розева – Baby Jem

320.00ден

SKU: 900213 Категории: ,

Опис

• Глодалката е специјално дизајнирана за малите рачиња на бебето, му помага во периодот на раснење на запчињата. Благодарение на меката пулпа, го смирува непцето на вашето бебе без да му наштети. Може да се чисти во стерилизатор.
• Димензии на производот: 8x17cm.
• Димензии на пакувањето: 12x19cm.

Може да ви се допаѓа и…