Нема на залиха

Хранилка Woody Минт – Kikka Boo

5,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.
Наменета за деца над 6 месеци.
Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.
Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.
Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.
Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.
Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.